שיקום הפה

שיקום הפה הוא שם כולל למגוון טיפולי שיניים המיועדים לשפר את תפקודו של הפה והשיניים ברמה האסתטית הטיפולית הגבוהה ביותר.
שיקום הפה כולל בתוכו טיפולים פשוטים כמו: כתרים, הלבנת שיניים, סתימות, טיפולי שורש עד לטיפולים היותר מסובכים כמו שחיקת שיניים, בעיות סגר מסובכות ועוד הפרעות תפקודיות של הפה.

מומחה בשיקום הפה נחשב למומחה הכי גדול ברפואת השיניים, הוא משמש כ"מפקח" על כל טיפולי השיניים הקיימים והתערבות שלו דרושה בטיפולים היותר מסובכים.
הייחודיות של מומחה לשיקום הפה היא שהוא בעל יכולת תכנון ואבחון ברמה גבוהה מאוד ומומלץ מאוד לקבל חוות דעת של מומחה בשיקום הפה לפני כל טיפול דנטלי שאתם הולכים לעשות.

היום לפני שאתם ניגשים למרפאת שיניים לעבור טיפולי שיניים כאלה ואחרים חשוב מאוד לדעת שהרופא שיניים שלכם הוא מומחה לשיקום הפה, כל בעיה שלא תצוץ לכם בשיניים הוא מסוגל לטפל בה על הצד הטוב ביותר וברמה האסתטית רפואית הטובה ביותר.

שיקום הפה

כאשר אתם עוברים הליך של שיקום הפה אתם ממש לא צריכים לחשוש מזה שמישהו מבחוץ יראה שעברתם טיפול של שיקום הפה, הרופא המומחה שמתמחה בשיקום הפה עושה בדרך כלל עבודה מאוד טובה ואסתטית כך שאף אחד לא יוכל לשים לב שעברתם את הטיפול הזה.

כאשר אתם עושים שיקום פה אתם לא זקוקים להרדמה כללית ולא לאשפוז, ברוב הטיפולים שעושים בשיקום הפה עושים הרדמה מקומית אלה אם יש מקרים קיצוניים מאוד שמצריכים אשפוז או מקרי חרדה של מטופלים.
רוב הטיפולים של שיקום הפה אורכים תקופה מאוד ארוכה, ויכולים להגיע לעד שנה המקרים של טיפולים מסובכים, ישנם רופאים מומחים של שקום הפה שמבטיחים שיקום הפה ביום אחד, הריי שזה לא באמת הגיוני ובדרך כלל הטיפול חובבני מאוד ולא מקצועי, הסיכויים להצלחה בטיפול של שיקום הפה ביום אחד הם 80% לעומת 98% בטיפול של שיקום הפה בצורה רגילה.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים