ד''ר סנטר » טיפולי שיניים » ציפוי שיניים

ציפוי שיניים

ישנם הרבה מאוד אנשים שסובלים משיניים צהובות ומלכלוך רב על השיניים מה שמקנה להם חיוך מכוער ומראה לא יפה של חלל הפה, אחת הדרכים להשיג חיוך עם שיניים לבנות כמו שכולם היו רוצים זה ציפוי שיניים. חשוב מאוד לציין שציפוי שיניים שונה לגמרי מהלבנת שיניים וישנן כמה טכניקות נוספות שאפשר בעזרתן להגיע לרמה גבוהה מאוד של ציפוי שיניים טוב.

ציפוי שיניים הוא ממש כמו שאתם שומעים, מצפים את השיניים בחומר שהרופא שיניים מכין והשיניים נעטפות בשכבה שנותנת להם את המראה הלבן הרצוי שאתם רוצים.
חשוב מאוד לציין שלא נהוג לעשות ציפוי שיניים על כל השיניים בפה ובדרך כלל עושים את זה על חלק מהשיניים הקדמיות אלה הבולטות ביותר כשאנחנו מחייכים או פותחים את הפה.

הלבנת שיניים שונה מציפוי שיניים כי הלבנת שיניים מתבצעת באמצעות מי חמצן בריכוזים שונים שהתפקיד שלהם זה בעצם ממש להלבין את השיניים ואין יותר מדי שיטות שונות בהלבנת השיניים.
היום הרבה מאוד ידוענים עושים ציפוי שיניים, הרבה מאוד שחקני קולנוע או שחקני תיאטרון מבצעים ציפוי שיניים כי התהליך הוא מאוד פשוט ליישם.

היום ציפוי שיניים נחשב למאוד יקר בטכניקות מסוימות, כל שן שאתם רוצים לעשות לה ציפוי שיניים יכולה להגיע לעלות של כ- 4000 ש"ח שזה מאוד יקר אם תכפילו במספר השיניים שאתם רוצים לעשות עליהן ציפוי שיניים, נהוג בדרך כלל לעשות ציפוי שיניים על 4 שיניים קדמיות ככה שהטיפול יכול להגיע עד למעלה מ- 12,000 ש"ח.

ישנה עוד טכניקה של ציפוי שיניים שהרופא עושה ציפוי שיניים בחומר שהוא כמו סתימה לשן ועלות של כל שן יכול להגיע לכמה מאות שקלים בלבד.
היום אין גיל שמגביל אתכם מלעשות ציפוי שיניים, כל אחד וכל אחת בכל גיל יכול לעשות ציפוי שיניים וכמובן שתלוי באיכות רופא השיניים שלכם בתוצאות שתקבלו.

לפני שאתם מגיעים לעשות ציפוי שיניים אתם צריכים לבחור את המרפאה המתאימה ביותר בעלת השם הטוב ביותר על מנת לקבל את התוצאות שאתם רוצים לקבל, מאוד חשוב רמת המומחיות של הרופא ובתרכובת שהוא מכין בשביל ציפוי שיניים, כמובן שגם המינון חשוב מאוד.

התייעצו עם המומחים



מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים