שאיבת שומן

מדי שנה מתבצעים מאות ניתוחים של שאיבת שומן ברחבי הארץ על ידי הרופאים המנתחים הטובים ביותר.

ניתוח של שאיבת שומן בדרך כלל מתבצע כאשר אישה או גבר רוצים להוריד חלק גדול מאוד ממשקל גופם כשהם כמובן סובלים ממשקל ייתר או שניתוח שאיבן שומן מתבצע בגלל חוסר ברירה והמלצה של רופא המשפחה שחייב להוריד במשקל במהירות כי אם לא ישנה סכנה לחיים של אותו אדם.

ניתוח שאיבת שומן – ייעוץ מקצועי

שאיבת שומן - לפני ואחרי

שאיבת שומן – לפני ואחרי

לפני שמבצעים ניתוח שאיבת שומן חייבים לעבור תהליך מסוים, חייבים לבחור את הרופא המתאים ביותר שיעשה לכם את שאיבת השומן, אתם חייבים להגיע לכמה פגישות ייעוץ בכמה מקומות ולשמוע מהרופאים המומחים את ההשלכות והסכנות שיכולות להיות בניתוח שאיבת שומן, אתם חייבים לדעת שהרופא שאתם הולכים לעבור אצלו שאיבת שומן יודע מה הוא עושה ויש לו שם טוב עם לקוחות מרוצים שעברו אצלו כבר שאיבת שומן.

האם קיימים סיכונים בניתוח מסוג שכזה?

ניתוח שאיבת שומן נחשב לבעל סיכונים רבים ולכן אתם צריכים להרגיש בטוחים כשאתם עוברים את הניתוח, לדעת שחוץ מהשם של הרופא שהוא טוב לדעת שהמרפאה ברמה גבוהה ושצוות המרפאה ילווה אתכם במהלך כל התהליך וגם לאחר שאיבת השומן כי זה מאוד חשוב.

המחירים של ניתוח שאיבת שומן הם כמעט כמו כל ניתוח פלסטי, כמה אלפי שקלים וכמובן שאם יש להם ביטוח בניתוחים מן הסוג הזה הביטוח משתתף אתכם אצל רופאים ומרפאות מסוימות.

הדרך הטובה ביותר לבחור מרפאה ורופא שאצלם תעברו שאיבן שומן היא ללכת לייעוץ במרפאה האזורית שלכם בקופת חולים שאתם מבוטחים אצלה ולקבל ייעוץ על הרופאים המנתחים שאותה קופת חולים עובדת איתה וקבל מידע על כל התהליך ותהליך השיקום שלאחר ניתוח שאיבת שומן.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים