הקטנת חזה

אחד מהניתוחים הפחות פופולארים אך עם ביקוש הולך וגובר הוא ניתוח הקטנת חזה.

ישנן הרבה מאוד נשים עם חזה גדול שסובלות מאוד מכאבי גב, כתפיים ואי נוחות, סובלות ממראה מגושם וממגבלות בתנועות, הפיתרון הטוב ביותר בשביל הנשים הללו זה ניתוח להקטנה החזה.

תוצאותיו של הניתוח לרוב מוצלחות מאוד ונשים שעוברות ניתוח להקטנת החזה מרגישות הרבה יותר טוב ונוח ממה שהרגישו לפני. לאחר הניתוח נשארים בדרך כלל סימנים מסביב לפטמה ולכיוון הקפל התת שדי.

ייעוץ מקצועי אצל רופא לפני ניתוח הקטנת חזה 

הקטנת חזה

הקטנת חזה

לפני ניתוח הקטנת חזה ניגשת המטופלות לפגישת ייעוץ אצל הרופא המנתח ובפגישות הייעוץ הרופא קובע איזה סוג ניתוח הקטנה הוא צריך לבצע ומהי שיטת הניתוח שלפיה הוא הולך לעבוד כמובן בהתאם לכל אישה ולחזה שלה.

ניתוח להקטנת החזה מתבצע בהרדמה כללית והוא נערך בדרך כלל במשך 3 שעות.

היום ישנם בארץ מספר של רופאים מומחים המתמחים בניתוחים פלסטיים וגם בניתוח הקטנת חזה, רופאים בעלי שם עולמי כמו ד"ר מוסקונה, ד"ר גוברין, ד"ר קליין ועוד כמה בעלי שם נפוץ בתחום האסתטיקה.

מה הסיכונים בניתוח הקטנה שכזה?

סיבוכים שעלולים לקרות למטופלת לאחר ניתוח הקטנת חזה הם בעיקר סיבוכים של כל טיפול אסתטי כירורגי אחר, שטפי גם, זיהומים חלקיים ופתיחת התפרים, סיבוכים הללו לא אמורים להווה דאגה למי שעוברת את הניתוח והם שכיחים מאוד.

מדי שנה מבצעות בישראל מאות בנות את הניתוח להקטנת חזה, בנות שסבלו בעבר ממשקל עודף של החזה מה שגרם לבעיות גב, לבעיות כתפיים ולהרבה מאוד חוסר ביטחון אצל אותה אישה.

עד לפני מספר שנים עלות ניתוח הקטנת חזה היתה גבוהה מאוד ובשונה מניתוח הגדלת חזה, לא כל אחת שרצתה לעבור את הניתוח היתה יכולה לעבור אותו בגלל עלותו הגבוהה.

היום ישנם הרבה מאוד רופאים, יש תחרות טובה בתחום האסתטיקה והיופי ואפשר למצוא רופא מומחה עם מחירים שאפשר לעמוד בהם.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים