הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה נחשב לאחד הקשים ביותר לביצוע, הגדלת חזה נועדה לבצע הרמה של החזה ועיצובו מחדש של החזה השמוט.

לאחר הריון או ירידה במשקל יכולה להתבצע נפילה של החזה ולכן ישנן הרבה נשים שעושות את הניתוח ובנוסף הן גם מצמצמות את גודל העטרה, ניתוח להרמת החזה משפר פלאים את מראה החזה אם קורה לכן אחד מהמקרים הללו.

משך זמן ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה

אורכו של הניתוח יכול לקחת יותר משעתיים ונחשב למסובך עד כדי כך שיש רופאים מומחים מנתחים פלסטיים שמעדיפים לבצע אותו בשני שלבים כאשר בין כל שלב ישנו הפרש של 6 חודשים.

אם חשבתן על לבצע ניתוח להרמת החזה אתן צריכות לעבור כמה שלבים לפני הניתוח, לאחר שבחרתן את הרופא המומחה שיבצע את הניתוח אתן מגיעות אליו לייעוץ והוא מסביר לכן את כל שלבי ניתוח הרמת החזה, הרופא צריך לבצע מספר בדיקות ואתן צריכות לתת לו את רמת הצפיות שלכן מניתוח הרמת החזה.

בדיקה והתאמת צורך לפני ניתוח

אחת הטעויות הנפוצות ביותר של נשים וכמובן של הרופאים היא שיש הרבה מאוד נשים שמעוניינות בביצוע ניתוח להגדלת חזה והן חייבות לבצע לפני כן ניתוח הרמה לחזה כי החזה שלהן לא מתאים ישירות לניתוח הגדלת חזה.

הרבה מאוד רופאים מדלגים על השלב הזה ומבצעים ניתוח הגדלת חזה ללא הרמה לחזה לפני והתוצאות מדברות בעד עצמן, בדרך כלל לאחר מספר חודשים רואים את התוצאות הכושלות של הניתוח מה שיצריך ניתוח חוזר נוסף.

חשוב מאוד שלאחר פגישת הייעוץ יקבעו פגישות לתכנון ניתוח הרמת חזה, אתן צריכות להעביר לרופא המנתח את הציפיות שלכן ומה אתן רוצות בדיוק, הרופא עושה ניתוח של כל הבקשות שלך ומתכנן את הניתוח, הוא גם יסביר את ההשלכות של הניתוח, על הצלקות הצפויות ועל התוצאות העתידיות.

רצוי להגיע להבנה משותפת של הרופא ושל המטופלת ושהיא תבין בדיוק את השלכות הניתוח ותסכים להכל.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים