ד''ר סנטר » ערוצי תוכן » שיער » הסרת שיער בלייזר המלצות


תפיסת היופי, או אולי מה שנחשב יפה, משתנה מתקופה לתקופה. בעבר, נשים השאירו את שיער גופן אך כיום הנורמה החברתית כוללת אפילו את הסרת השיער בלייזר המלצות שצומח על גבי היד.

הסרת שיער בלייזר אצל גברים – מה המצב?

בקרב גברים, נושא הורדת השיער הופך ללגיטימי יותר ויותר. בעבר לא היה נהוג כלל להסיר שיער בקרב גברים אך כיום הדבר מקובל והופך למנהג שכיח יותר. אם כך, מקומו של תהליך הסרת השיער בימינו הולך וגדל.

יחד עם התרחבות התופעה מתרחב מגוון האופציות לכלים האפשריים להסרת שיער. השיטות הישנות יותר הן הסרת שיער בעזרת סכין גילוח או שימוש בשעווה לצורך הסרת שיער.

שיטה מתקדמת יותר המתאימה לשימוש ביתי היא המכונה להסרת שיער. עם זאת, ההתקדמות שכנראה הכי משמעותית בתחום היא הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר – כמה עובדות והמלצות

הסרת שיער בלייזר היא הסרת שיער שמבטיחה לא רק הסרה זמנית אלא דילול השיער והפחתתו לצמיתות. פיתוח השיטה נחשב חדשני ביותר והוא כולל שימוש בטכנולוגיה שלא נעשה בה שימוש לצרכים כגון אלה.

הסרת השיער בלייזר מתבצעת על ידי קרן אור המופקת מתוך המכשיר. קרן האור מחממת את האזור המטופל (שמרוח בג'ל).

כתוצאה, מתחמם המלנין בשערה. המלנין הוא אותו הפיגמנט שנותן לעור שלנו צבע. הריכוז של המלנין בשערה גבוהה מאד והחימום שלו מוביל לפגיעה בשורש השערה. פגיעה בשורש השערה מובילה לנשירת השערה ופוגעת ביכולתה לצמוח מחדש.

טיפול הסרת שיער בלייזר – רק אצל המומחים

שימוש במכשיר לייזר לצורך הסרת שיער יכול להתבצע באופן חוקי רק על ידי אחות מוסמכת או רופא מכיוון שמכשיר זה נחשב לרפואי. על אף שלעיתים נוהגים להתייחס להסרת שיער בלייזר כהליך שאינו מלווה בכאב, הדבר תלוי מאד בסף הכאב של המטופל.

מטופלים רבים מדווחים על כאב מסוים, עקצוץ לא נעים או אפילו כאב שקשה לסבול. ישנו פיתרון לאלה החשים כאב כתוצאה מהשימוש במכשיר הלייזר והוא מריחת משחה מאלחשת על האזור המיועד לטיפול.

הסרת שיער בלייזר מחירים לצרכן

מכשיר לייזר נבנה על בסיסה של טכנולוגיה יקרה. עלות קניית מכשיר הלייזר היא יקרה ביותר והתחזוק שלו גם דורש עלויות. לכן, מכונים שונים להורדת שיער נוטים לדרוש מחירים שאינם זולים לצורך ביצוע הסרת השיער.

התמחור של פעולת הסרת השיער אינו קבוע ומשתנה לפי האזור בגוף המיועד לטיפול, מידת השיעור וכמות הטיפולים הנדרשת.

למאמר המלא על הסרת שיער בלייזר מחירים

רוצים לקבל הצעה בנושא? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים