ד''ר סנטר » אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית

תחום אסתטיקה רפואית בארץ תפס תאוצה בשנים האחרונות בעיקר בגלל הטכנולוגיה המתפתחת בארץ, כשאנחנו מדברים על אסתטיקה אנשים לא ממש יודעים מה כלול במילה הזו.

אסתטיקה ככלל זה כל סוגי הניתוחים פלסטיים, ניתוח אף, הגדלת חזה, שאיבת שומן, העלמת ורידים, קמטים, הסרת שיער בלייזר, הסרת משקפיים, הלבנת שיניים ועוד הרבה מאוד שקשור לאסתטיקה.

תחום אסתטיקה רפואית בישראל

אסתטיקה רפואית בישראל

אסתטיקה רפואית בישראל

ישראל נחשבת לאחת המדינות המפותחות ביותר בתחום אסתטיקה רפואית הרבה בזכות הרופאים המומחים שיש לנו פה שמתמחים בכל סוגי הניתוחים פלסטיים הקיימים.

אנשים רבים מכל העולם מגיעים לישראל להתייעץ עם רופאים מומחים ישראלים בתחום האסתטיקה ואפילו לעבור ניתוחים פה בארץ על ידי מומחים ישראלים.

אחד מתחומי האסתטיקה היותר מתקדם פה בארץ זה הסרת שיער בלייזר והסרת משקפיים בלייזר, בשנים האחרונות נפתחו מאות מרפאות וקליניקות ברחבי הארץ של הסרת שיער והסרת משקפיים, עד לפני מספר שנים התחומים הללו לא ממש היו מוכרים לציבור הישראלי וכל טיפול אסתטיקה כזה היה עולה הרבה מאוד כסף וכמובן שכולם העדיפו לחכות.

אסתטיקה היום המחירים של כל הטיפולים והניתוחים פלסטיים ירדו באופן משמעותי מהמחירים של לפני 5 שנים, ישנם הרבה מאוד מנתחים פלסטיים ומרפאות אסתטיקה שנותנות את אותם השירותים ויש תחרות גדולה מאוד על הלקוחות הישראלים.

רוצים לבצע טיפול אסתטי? מה צריך לעשות?

היום מומלץ לכל מי שרוצה לעבור טיפול אסתטיקה לעבור התהליך הבא בצורה מסודרת בלי לפספס שום שלב:

  • לחפש מספר מרפאות ורופאים מומחים המתמחים בתחום האסתטיקה שאותו אתם מעוניינים לעבור.
  • קביעת פגישות בכמה מרפאות וקבלת הסבר מפורט על אופן התהליך שאותו אנחנו הולכים לעבור, כמובן שצריכים לברר על הרופאים ועל המרפאות שאצלן אנחנו הולכים לעבור את טיפול האסתטיקה שאנו רוצים לעשות.
  • לאחר שמיעה של כמה רופאים צריכים לבחור אצל מי אנחנו רוצים לעבור את הטיפול, חשוב מאוד לקבל חוות דעת ממטופלים של אותו רופא או מאנשים שכבר עברו אצלו טיפול אסתטיקה דומה לזה שאנחנו רוצים לעשות.
  • חובה להקשיב לעצות ולטיפים של הרופא המנתח או זה שמעביר לכם את הטיפול.

טיפולי אסתטיקה רפואית בארץ נחשבים מהמתקדמים ביותר בעולם, אל תחששו לעבור שום ניתוח ושום טיפול אסתטי אחר פה בארץ כי יש לנו מרפאות נחשבות ורופאים מומחים מהטובים ביותר בעולם.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים