ד''ר סנטר » ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

אנחנו חיים בעידן של סגידה ליופי, של הערצת המראה החיצוני, עידן שבו טיפוח הגוף, תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית הפכו ביטויי מפתח בשיח היומיומי.

במציאות שכזו, כולנו רוצים לשפר את הופעתנו החיצונית, לתקן את הפגום, ליישר את העקום או במילים אחרות: להיראות כמו מיליון דולר.

ניתוחים פלסטיים – לשדרג את המראה החיצוני

ניתוחים פלסטיים - שדרוג המראה החיצוני

ניתוחים פלסטיים – שדרוג המראה החיצוני

על רקע האמור לעיל, בעשרים השנים האחרונות הפכו הניתוחים הפלסטיים למוצר מבוקש בשוק תעשיית היופי.

בישראל של 2018, מבוצעים קרוב ל- 65,000 ניתוחים פלסטיים בשנה. ניתוח פלסטי באזור הבטן או בחזה, באזור הפנים, באזור האגן או בגפיים – כיום תחום הניתוחים הפלסטיים נותנים מענה כמעט לכל אחד, בשל המנעד הגדול של האזורים בגוף בהם ניתן לבצע את הניתוח.

ניתוחים פלסטיים הם פעולה כירורגית המבוצעת על ידי רופא מומחה שהוא מנתח פלסטי, הם אינם כרוכים בהחלמה ממושכת וקשה ותוצאותיהם של ניתוחים אלה הן לרוב משביעות רצון, מה שהופך אותם לטרנד רווח עוד יותר. ניתוחים פלסטיים יכולים להתבצע לא רק מסיבות אסתטיות כי אם גם על רקע נסיבות רפואיות כמו שחזור של חלקי גוף שהוסב להם נזק (כמו לדוגמא נזקים שנגרמו כתוצאה מכוויות, מפציעות ו/או מתאונות), חלקי גוף מעוותים או איברים בגוף שיש בהם פגם מולד.

ניתוח פלסטי – כמה זה יעלה לי?

אחד מהחסרונות הגדולים ביותר של ניתוחים פלסטיים הוא בעלות הגבוהה שלהם. עלות הניתוחים משתנה כמובן בהתאם לאזור בגוף בו מבוצע הניתוח, אך בממוצע, ניתוח פלסטי עולה אלפי שקלים ויכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים.

כך למשל, עלותו של ניתוח אף עומדת על 11,000 שקלים, עלותה של שאיבת שומן עומדת על כ-15,000 שקלים ואילו עלותה של מתיחת פנים יכולה להגיע גם ל-30,000 שקלים.

למרות שניתוחים פלסטיים אינם נכללים בסל הבריאות ומתבצעים במכונים ובקליניקות פרטיות, מרבית קופות חולים כיום מציעות ללקוחותיהן לעבור ניתוחים פלסטיים דווקא אצלן, בהנחות משמעותיות ובמחירים זולים הרבה יותר מאשר אלו שמציע השוק הפרטי של הניתוחים הפלסטיים. בהקשר זה יש לציין כי אלו שעוברים ניתוח פלסטי מסיבה רפואית יוכלו לקבל מימון מלא לניתוח.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים