ד''ר סנטר » ניתוחים פלסטיים » ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים הפך בשנים האחרונות למבוקש ביותר אצל אנשים בגילאים 40+, ניתוח עפעפיים מטרתו לרענן ולהצעיר את מראה הפנים והעיניים.

ניתוח עפעפיים מתבצע לאחר שישנם קמטים מסביב לעיניים או שקיות מתחת לעיניים, ניתוח עפעפיים נועד גם על מנת להסיר את הקמטים שנוצרו עם השנים של קמטי צחוק, קמטי הבעה, לפעמים ניתוח עפעפיים בא כתחליף להליך הבוטוקס ולפעמים ניתוח עפעפיים מתבצע ביחד עם טיפול בוטוקס וכך התוצאות נשמרות לפרק זמן יותר ארוך ועלולות להיות תוצאות יותר טובות אפילו. לאחר ניתוח עפעפיים, הפנים מקבלות תחושה ומראה רענן וצעיר לעומת לפני הניתוח.

היום ישנם כמה רופאים מנתחים פלסטיים בארץ שעושים ניתוחי עפעפיים, רצוי מאוד שאם אתם מחליטים לעשות ניתוח עפעפיים להתייעץ עם המומחים ביותר בתחום הפלסטיקה.

ניתוח עפעפיים נחשב לאחד מהניתוחים הפלסטיים היותר מורכבים ולכן הניסיון של הרופא המנתח חשוב מאוד במקרים הללו על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
משך זמנו של ניתוח עפעפיים הוא בערך בין שעה לשעתיים לשני העפעפיים והוא מצריך הרדמה מקומית בלבד של האזור המנותח.
ברוב הניתוחים המטופלים מרוצים מאוד מתוצאות ניתוח העפעפיים, ישנם מקרים נדירים שהמטופל לא מרוצה מתוצאות הניתוח כאשר ישנה אסימטריה בין עפעף לעפעף אך ניתן לתקן זאת.

תקופת ההחלמה לאחר ניתוח עפעפיים היא קלה ביותר וללא כאבים, המטופל חייב לנוח לתקופה של שבוע לפחות ללא כל מאמץ והמנוחה לא מלווה בדרך כלל בכאב, יכול להיות קצת יובש באזור העפעפיים אבל לא משהו מעבר לזה.
בשבוע הראשון אזור העפעפיים נפוח במקצת ואי אפשר לראות את התוצאות המקוריות של ניתוח העפעפיים, לאחר שבוע וחצי הרופא מסיר את התפרים ואפשר לראות את תוצאות ניתוח העפעפיים.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים