ד''ר סנטר » טיפולי שיניים » יישור שיניים

יישור שיניים

השיניים שלנו זה אחד הדברים הכי חשובים שיש, הם נראות לעין בכל יום וכולם תמיד רוצים חיוך עם שיניים ישרות ונוצצות.

ברוב המקרים שהשיניים עקומות זה לא תמיד באשמתנו הישירה אלא הן פשוט גדלות וצומחות כך או שאתם גורמים לכך מתוך שינה כשאתם חורקים את השיניים בלי לשים לב ובלי כוונה והפתרון לכל זה פשוט – יישור שיניים.

אז מה עושים עם שיניים עקומות?

יישור שיניים

יישור שיניים – לחיוך מושלם!

עד לא מזמן היה מתאים רק למבוגרים, היום אפשרי לעשות גם לילדים בדרך מאוד פשוטה וקלה. אין גיל מינימום או מקסימום, כל אחד יכול לעשות את זה היום אבל תלוי במבנה הלסת שלו שזה כן קשור לגיל ואיזה טיפול הוא צריך, אצל בוגרים יותר ישנו מצב שידרשו יותר מטיפול כזה או אחר.

היום ישנם אלפי פציינטים שמעוניינים ליישר את השיניים, הרבה מאוד אנשים חושבים שזה רק בשביל שיראו חיוך יפה ושיניים ישרות, זאת ממש טעות!

יישור שיניים – לא רק חיוך יפה

יישור שיניים היום חשוב מאוד לאכילה ולמערכת העיקול, אם השיניים שלכם לא ישרות אתם אוכלים ולועסים בצורה שהיא לא טובה למערכת העיקול ויכולה לגרום לנזק עתידי, ברגע שאתם מיישרים את השיניים אתם לועסים בצורה נכונה וטובה.

עוד סיבה ליישר שיניים היא בשביל לא לשחוק את השיניים מה שיכול לגרום למחלות חניכיים ולבעיות נוספות בחלל הפה.

חשוב גם לעשות יישור שיניים בשביל לא להגיע למצב של דיבור לא מובן, אנשים מסביבך צריכים להבין מה אתם מדברים ואם השיניים שלכם עקומות ולא מטפלים בזה זה יגרום למרווחים גדולים בין השיניים ולקושי בהבנת הדיבור.

טיפולי שיניים באופן קבוע וסדיר

השיניים זה אחד מהמקומות שצריך לקבל טיפול שיניים כל פרק זמן מסוים ואסור להזניח את החלק הזה בגוף כי בסופו של דבר נגרמים נזקים שמאוד קשה לטפל בהם בגיל מאוחר ואפילו מאוד יקר לטפל בהם, יישור שיניים זה אחד מהדברים החשובים ביותר ואסור לכם להזניח אותו.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים