ד''ר סנטר » טיפולי שיער » הסרת שיער

הסרת שיער

היום יותר מתמיד מקובל מאוד להסיר שיער ולא רק בקרב בנות. גם גברים החשים שעירים או גברים שסתם לא חשים בנוח עם שיער גופם נוטים להוריד אותו. הפעולה של הסרת שיער הפכה לא רק ללגיטימית ביותר, אלא נוסף על כך היא הפכה להכרחית.

כיום, לא נהוג להוריד רק את שיער הערווה. נשים רבות נוטות להוריד שיער אף מזרועות הידיים. מה שהיה פעם מוגבל מאד ונעשה בחלקים מסוימים מאד בגוף הפך למקובל מאד והתפתח לחלקים נוספים בגוף.

בהתאם לשוני בתפיסת היופי, הגורם לנו כיום להסיר שיער, התפתחו עם הזמן אמצעים יעילים להסרת שיער. הטכניקות "המסורתיות" כללו שימוש בסכין גילוח, הורדת שיער בעזרת שעווה והשיטה הביתית המפותחת יותר שהיא מכונה להסרת שיער- מכונה לשימוש ביתי המגיעה עם מספר ראשיים המתואמים לאזורים השונים בגוף אשר בהם נרצה לבצע הסרת שיער.

המכונה פשוטה לשימוש אך נחשבת לשיטה מכאיבה ביחס לסכין גילוח. הטכנולוגיה הביאה עמה פיתוחים בתחום הסרת השיער והיום מקובלות שיטות נוספות המועילות להסרת שיער לצמיתות.

שיטות הסרת שיער הקיימות היום:

הסרת שיער בלייזר

מתבצעת בעזרת שימוש בקרן אור. האזור המיועד לטיפול נמרח בג'ל ואז מועבר עליו מכשיר הלייזר. המלנין (מה שנותן צבע לאור) המצוי בשיערה מתחמם ומגיעה עד לשורש השערה. כאשר נפגע השורש נושרת השערה. מכשיר הלייזר הוא רפואי ולכן רק רופא או אחות רשאים לעשות בו שימוש.
למאמר המלא על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער באינפרא אדום

דומה לעיקרון של שיטת ההסרה בלייזר. יוצרים חימום של המלנין ובעקבותיו נזק לשערה כך שלא תוכל לצמוח שוב. השוני הוא באורך הגל של קרן האור המופקת בעזרת המכשיר. הסרת שיער באינפרא אדום נחשבת הרבה פחות כואבת מאשר שימוש בלייזר ויכולה להתבצע ע"י קוסמטיקאית מוסמכת.

הסרת שיער shr

בשיטה זו משתמשים במקור אור רב עוצמה. מקור האור נקרא AFT, הוא פועל בתדירות גבוהה, הספק גבוה ועם זאת באנרגיה נמוכה. הסרת שיער shr נחשבת חדשנית ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת בה נעשה שימוש מבטיחה הסרה של השיער ללא כאב.

הסרת שיער ipl

בשיטה זו נעשה שימוש בפעימות אור אינטנסיביות. קרן ה- IPL נחשבת לקרן חזקה יותר מאשר אינפרא אדום. שיטה זו להסרת שיער נחשבת מתקדמת ביותר. ההסרה מתבצעת ללא כאב והיא בטיחותית ביותר מכיוון שאין בשיטה זו קרינה.

התייעצו עם המומחיםמאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

מתחייבים לשמור על פרטיותך


עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים