ד''ר סנטר » ערוצי תוכן » שיער » הסרת שיער בלייזר מחירים


הסרת שיער בלייזר היא פעולה המתבצעת על ידי שימוש בקרן אור המחממת את המלנין בשערות באזור הנבחר בגוף. חימום המלנין פוגם גם בשורש השערה וכך מוביל לנשירתה ופוגע ביכולתה לצמוח מחדש.

פעולה זו של הסרת שיער בלייזר נחשבת חדשנית ועושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר.

המכשיר בעזרתו מסירים שיער הוא מכשיר רפואי ולכן גם קוסמטיקאיות מוסמכות לא יכולות להשתמש בו, פעולת הסרת השיער בלייזר מחייבת שמפעיל המכשיר יהיה רופא או אחות מוסמכת.

עלות מכשיר הלייזר גבוהה מאד שכן המכשיר מתקדם ביותר. צירוף של כל אלה עשוי להוביל למחירים יקרים שיידרשו מהלקוחות במטרה להסיר שיער בעזרת לייזר.

הסרת שיער בלייזר מחיר – כמה יעלה לי?

התשובה איננה חד משמעית. עלות הטיפול בלייזר משתנה בין המכונים השונים אך גם בין הלקוחות השונים בהתאם לאזור בגוף המיועד לטיפול, לכמות הטיפולים הנדרשת ועוד.

הצעות מחיר שונות לדוגמה דורשות לשתיים עשרה טיפולים של הסרת שיער מכל הגוף בין 12000 ל- 15000 שקלים.

לעומת זאת – הסרת שיער גב כף היד יכולה להתבצע בין ארבע לשש טיפולים ועלותה תסתכם באזור האלף שקלים.

אלה הן רק דוגמאות קטנות לגיוון הרב במחירים המשתנה לפי אזור, סוג שיער, מספר טיפולים והגורם אותו בחרנו לביצוע התהליך. (כמובן המחירון לגברים שונה מזה של נשים ומותאם לצרכים השונים שלהם)

הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

כמו בתחומים רבים, גם כאן, בתחום הסרת שיער בלייזר ישנו שוני רב במחיר אותו דורשים המכונים השונים העוסקים בהסרת שיער לצמיתות.

חשוב לזכור שוב שהסרת שיער על ידי שימוש בלייזר היא הליך רפואי, כמו בכל הליך רפואי חשוב לפנות למקצוענים בעלי ידע שכן ישנו סיכון רב בשימוש במכשיר רפואי שלא בצורתו הנכונה.

כאשר פונים להשוואת מחירים כדאי לזכור שמחיר נמוך באופן קיצוני צריך לגרור בירור שיבחן האם המכון המדובר הוא בעל רישיון מוכר והאם המבצעים בפועל מוסמכים לכך. כמו כן כדאי לבחון את מצב המכשיר.

באתר תהנו מכל המידע אודות הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים, תוכלו למצוא את טיפול הלייזר המושלם בשבילכם במחיר האופטימאלי ביותר.

רוצים לקבל הצעה בנושא? השאירו עכשיו פרטים:

מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים
אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים